Yhteystiedot

Jäsenasiat ja yhdistyksen toiminta

Jäsenasioihin ja yhdistyksen toimintaan liittyvien kysymysten/tiedustelujen osalta voi olla yhteydessä yhdistyksen

Viestintä- ja järjestökoordinaattoriin Hanna Vehviläiseen:

hanna.vehvilainen@sjtm.fi

puh. 050 372 7098


Yhteistyöasiat ja mediasuhteet

Yhteistyöhön ja mediasuhteisiin liittyvissä kysymyksissä voi olla yhteydessä yhdistyksen puheenjohtajaan Risto Oksaseen:

risto.oksanen@sjtm.fi

puh. 040 065 6482

Muut yhteystiedot

 

Hallituksen jäsenet:

Jyrki Aittola

jyrki.aittola@wolttigroup.fi

 

Annakaisa Anttila

annakaisa.anttila@ruisrock.fi

 

Liisa Eerola

liisa.eerola@fazer.com

 

Elina Hankkio

hankkio@helsinginjuhlaviikot.fi

 

Tomi Koivulehto

tomi.koivulehto@radikal.fi

 

Kristoffer Olson

kristoffer.olson@sponsorinsight.fi

 

Heikki Pohjonen

heikki.pohjonen@starsquad.fi

 

Alexander Sneen

alexander.sneen@sff.fi

 

Sirpa Tuomi

sirpa.tuomi@neste.com

  

Noora Vihervaara

noora.vihervaara@gmail.com